עורך דין מקרקעין

|

עורך דין צוואות

|

עורך דין ירושותמאור בן דוד

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

icon1
‫‫עורך דין חברות
משרדנו בעל ניסיון רב בהקמת חברות ובמתן ליווי משפטי לחברות פרטיות ומספק ייעוץ משפטי לחברות, הכולל הקמת חברה, ניסוח ועריכת הסכמי מייסדים, ניהול חברות, קבלת החלטות דירקטוריון ובעלי מניות וכן ביצוע הליכי פירוק חברות.
icon2
עורך דין צוואות
משרדנו מתמחה בתחומי הירושות והצוואות, לרבות ניסוח ועריכת צוואות, הגשת בקשות לצו קיום צוואה או ירושה, ניהול עיזבונות וניסוח ועריכת הסכמי ממון.
icon3
‫עורך דין מקרקעין
משרדנו מטפל בכל היבטי תחום המקרקעין והנדל"ן הכוללים: ניסוח ועריכת הסכמי מכר לרכישת/מכירת דירות מגורים, מגרשים, נכסים עסקיים, ייצוג קונים במשא ומתן לרכישת דירה מקבלן וניסוח ועריכת הסכמי שכירות לסוגיהם.
מלא פרטיך ונשוב בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל :
shadow_left
חדשות באתר‬

10.4.2012

פסק דין בעניין הסכמים לרכישת דירה מקבלן

 

12.4.2012

מדריך לרכישת דירת מקבלן 

 

23.4.2012

פטור ממס שבח לדירות מגורים

 
30.4.2012

חשיבות ייצוג משפטי בעת רכישת דירה מקבלן 
26.3.2012

מן העיתונות:

משרדנו הגיש תביעה ובקשה לאישורה כתביעה ייצוגית בסך של 7.76 מליון ש"ח כנגד חברת שילב לאחר שהחברה מכרה ללקוחותיה מנשא פגום.

לקריאת הידיעה הקלק כאן
 

 
shadow_right
 

רכישת דירה מקבלן

משרד עורכי דין מאור בן דוד מתמחה בייצוג רוכשים בעת רכישת דירה מקבלן תום התמחות בעסקאות בשכונה הירוקה כפר סבא, להלן מספר בדיקות שיש לבצע לפני רכישת דירה חדשה מקבלן ומומלץ להעזר בעו"ד מקרקעין טרם קניית דירה.

המדריך לרכישת דירה חדשה מקבלן:

1.בדיקת הקבלן:

יש לעיין  ברישיון הקבלן של החברה ממנה קונים את הדירה. הרישיון הוא אישור המתחדש כל שנה ובלעדיו אסור לקבלן לבנות. על גבי הרישיון נרשם באילו ענפים רשאי הקבלן לעסוק ומהו ההיקף הכספי המקסימאלי המותר לקבלן. יש לוודא כי הקבלן אכן מוסמך על פי  רישיונו לבנות את פרויקט הבנייה.

2.בדיקת מצב הזכויות:

יש לבדוק אם הקרקע עליה נבנה הבית נמצאת בבעלות הקבלן ורשומה בטאבו (בלשכת רשום המקרקעין לפי גוש חלקה) על שמו, או רשומה חכירה לתקופה ארוכה על שמו בטאבו ו/או במנהל מקרקעי ישראל, או שמא הקבלן זכאי להירשם כבעלים של המקרקעין ולטובתו רשומה הערת אזהרה על כך.

3.היתר בניה:

יש לברר  האם בידי הקבלן היתר בניה מאת הוועדה המקומית, יש לבדוק האם היתר הבנייה שהתקבל תואם לפרויקט הבנייה שמוצג ע"י הקבלן/החברה.

4.אישורי מיסים:

יש לוודא כי בידי הקבלן כל אישורי מס שבח, רכישה ורכוש, על מנת לוודא כי לא תהיה כל  מניעה   בהמשך לרשום את הדירה על שם הקונה.

5.ביטחונות:
ע"פ חוק כל הכספים אשר  משולמים ע"י רוכש הדירה לקבלן בקשר לרכישת הדירה צריכים להיות מבוטחים ע"י הקבלן/ החברה באחת מן הדרכים הבאות: ערבות בנקאית, ביטוח, שעבוד, הערת אזהרה, העברת בעלות.

למען הסר ספק יודגש כי מדובר רק בחלק מהבדיקות המקדמיות אשר יש לבצע טרם התקשרות בהסכם מכר ועל כן מומלץ ליצור קשר עם משרדנו עוד בטרם נחתם מסמך כלשהו או כל הצעת התקשרות  בקשר לקנייה של דירה.

יודגש כי האמור לעיל אינו מהווה יעוץ משפטי, ויש להיוועץ בעורך דין המתמחה בדיני מקרקעין לפני רכישה וכל עסקה באופן פרטני.