עורך דין מקרקעין

|

עורך דין צוואות

|

עורך דין ירושותמאור בן דוד

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

icon1
‫‫עורך דין חברות
משרדנו בעל ניסיון רב בהקמת חברות ובמתן ליווי משפטי לחברות פרטיות ומספק ייעוץ משפטי לחברות, הכולל הקמת חברה, ניסוח ועריכת הסכמי מייסדים, ניהול חברות, קבלת החלטות דירקטוריון ובעלי מניות וכן ביצוע הליכי פירוק חברות.
icon2
עורך דין צוואות
משרדנו מתמחה בתחומי הירושות והצוואות, לרבות ניסוח ועריכת צוואות, הגשת בקשות לצו קיום צוואה או ירושה, ניהול עיזבונות וניסוח ועריכת הסכמי ממון.
icon3
‫עורך דין מקרקעין
משרדנו מטפל בכל היבטי תחום המקרקעין והנדל"ן הכוללים: ניסוח ועריכת הסכמי מכר לרכישת/מכירת דירות מגורים, מגרשים, נכסים עסקיים, ייצוג קונים במשא ומתן לרכישת דירה מקבלן וניסוח ועריכת הסכמי שכירות לסוגיהם.
מלא פרטיך ונשוב בהקדם
שם :
טלפון :
אימייל :
shadow_left
חדשות באתר‬

10.4.2012

פסק דין בעניין הסכמים לרכישת דירה מקבלן

 

12.4.2012

מדריך לרכישת דירת מקבלן 

 

23.4.2012

פטור ממס שבח לדירות מגורים

 
30.4.2012

חשיבות ייצוג משפטי בעת רכישת דירה מקבלן 
26.3.2012

מן העיתונות:

משרדנו הגיש תביעה ובקשה לאישורה כתביעה ייצוגית בסך של 7.76 מליון ש"ח כנגד חברת שילב לאחר שהחברה מכרה ללקוחותיה מנשא פגום.

לקריאת הידיעה הקלק כאן
 

 
shadow_right
 

עורך דין נדלן - רעננה -  אזור השרון.

משרד עורכי דין מאור בן דוד מתמחה בייצוג לקוחות בעסקאות נדלן וברכישת וקניית דירה. עו"ד מאור בן דוד מתמחה במקרקעין ומשרדנו מייצג לקוחות רבים מאזור השרון- רעננה, הוד השרון, בקניית או רכישת מקרקעין. משרדנו נמצא בכניסה לכ"ס, ברחוב ברחוב טשרניחובסקי 16, בסמוך לצומת רעננה צפון.

מדריך לרכישת דירה יד שניה:

רכישת דירה הינה אחת העסקאות הגדולות ביותר אותה יעשה אדם במהלך חייו, לכן ישנה חשיבות רבה לקבלת ייעוץ משפטי מעו"ד המתמחה בדיני מקרקעין זאת אף עוד בטרם חותמים הצדדים על זיכרון דברים או הסכם מכר.

להלן חלק  מבדיקות משפטיות מקדמיות וראשוניות שיש לבצע בטרם רכישת דירת "יד שניה":

1.בדיקת הזכויות ע"פ נסח מקרקעין או אישור זכויות:

בדיקה זו  נעשית ע"י עיון בנסח רשם המקרקעין או  באישור זכויות של הדירה הנמכרת. מטרת בדיקה הינה לבדוק מיהו הבעלים או בעל הזכויות בדירה הנמכרת ולוודא כי הגורם עימו אנו מתקשרים בהסכם הוא אכן בעל הזכויות בדירה וכי אין כל מגבלה לבצע העברה של הזכויות בדירה הנמכרת.

2. בדיקה ברשם המשכונות:

בדיקה האם הזכויות בדירה הנמכרת מושכנו אצל רשם המשכונות לטובת צד שלישי. ישנה חשיבות רבה לעשייתה מאחר ובמקרים מסוימים משכון שכזה  לטובת צד ג', גובר על כל זכות של רוכש הדירה הנמכרת.

3.בדיקה ברשות המקומית:

על מנת לבצע העברת זכויות במרשמי המקרקעין יש צורך לקבל את הסכמת הרשות המקומית להעברת הזכויות. כך  במקרה בו קיים לדוגמא חוב ו/או חריגת בנייה המתייחסים  ו/או נעשו עוד בטרם חתימת הסכם המכר, הרשות המקומית לא תאפשר העברת זכויות  ורישום הזכויות ע"ש הרוכש בטרם יפרע החוב ו/או תתוקן חריגת הבנייה.

יודגש כי האמור לעיל אינו מהווה יעוץ משפטי, ויש להיוועץ בעו"ד המתמחה בדיני מקרקעין לפני רכישה וכל עסקה באופן פרטני.